O nas

Euromontaż jest przedsięwzięciem rodzinnym.

euromontazIdea powstania naszej działalności pojawiła się nagle, nieplanowana wcześniej – spontanicznie, jednak z zamiłowania do nieszablonowych rozwiązań. Nasze pomysły i rozwijająca się OFERTA „wymknęłą” się trochę spod kontroli i przerosła nasze początkowe oczekiwania. Dzisiaj bogaci w doświadczenie poparte wieloma realizacjami w branży konstrukcyjnej, ogrodzeniowej i bramowej wykorzystujemy to doświadczenie oszczędzając pieniądze, czas oraz zdrowie naszych Klientów. Dzięki temu stale rozwijamy obszary działań i wprowadzamy nowy asortyment czerpiąc przy okazji radość z tego, jak jesteśmy postrzegani i doceniani.
W naszym warsztacie jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy rodzaj konstrukcji, bramy czy ogrodzenia. Współpracujemy z biurem projektowym, dzięki czemu mamy możliwość formalnego nadzorowania prac budowlanych w zakresie konstrukcji kubaturowych i mostowych a w ramach tych prac wykonania także projektów wykonawczych i montażu.
Stawiamy przed sobą ambitne cele, które dzięki Wam, Drodzy Klienci, będziemy chcieli realizować.
Z początkiem 2022r Euromontaż połączył doświadczenie wraz z silnym kapitałem tworząc na bazie wieloletniego funkcjonowania na rynku markę Euromontaz, której właścicielem zostało przedsiębiorstwo Green Building. Dzięki temu możemy śmielej patrzeć w przyszłość tworząc coraz nowocześniejsze rozwiązania.
Artur Górecki

Ogrodzenia, konstrukcje stalowe, bramy, automatyka, szlabany – na tym się znamy!

O nas nasi klienci:

Wszystkie opinie