Ogrodzenia osiedli Sosnowy Las i Brzozowe

1000 polubień na Funpage Euromontaż
14 lipca 2016
Ogrodzenia zaluzjowe
2 stycznia 2017

ogrodzenia osiedli Sosnowy Las

Ogrodzenia osiedli mieszkaniowych

dla firm deweloperskich to w tym roku pokaźna część zamówień. Na tą chwilę realizujemy kontrakty dla firm developerskich, budujących osiedla mieszkaniowe, w tym dla grupy deweloperskiej PRES oraz Firmy Fasterm. Dostarczamy i montujemy na tych osiedlach bramy wjazdowe, ogrodzenia a także przesłony tarasowe oddzielające poszczególne mieszkania.
Obydwa projekty mają już za sobą ukończone kolejne etapy i sprzedane lokale mieszkaniowe, na które nie brakuje chętnych. Położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach a standard wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Przy okazji tego wpisu, informującego o działaniach Firmy Euromontaż, zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkaniową tych osiedli dostępną pod linkami poniżej:


Osiedle Brzozowe – Fasterm
Sosnowy Las – Pres
ogrodzenia osiedli Brzozowe

Zarówno jeden jak i drugi projekt wymaga zastosowania rozwiązań, które dadzą gwarancję wieloletniej, bezawaryjnej pracy automatyki bramowej przy dużej częstotliwości użytkowania. Dlatego też w przypadku bram przesuwnych pomimo ich niewielkiej wagi montujemy napędy BFT ARES natomiast w przypadku bram rozwiernych BFT LUX Wszystkie elementy ogrodzeń takie jak panele ogrodzeniowe, bramy i furtki są ocynkowane i malowane proszkowo, co daje oczywiście najlepszą ochronę antykorozyjną.