Ogrodzenia zaluzjowe

Ogrodzenia osiedli Sosnowy Las i Brzozowe
4 sierpnia 2016
Rok 2022 – zmiany, zmiany, zmiany
16 stycznia 2022

Ogrodzenia żaluzjowe

ogrodzenia zaluzjoweOgrodzenia tego typu są bardzo ciekawym, nowoczesnym rozwiązaniem dla potrzebujących zachować prywatność użytkowników domów jednorodzinnych lub właścicieli firm. Są lekkie, posiadają solidną ochronę antykorozyjną, niewymagającą konserwacji i co najważniejsze nie pozwalają zaglądać ciekawskim sąsiadom czy przechodniom.
Ogrodzenia zaluzjowe wykonane są z poziomo nitowanych do ramy lamelek o odpowiednim profilu gięcia. Niewidoczna od strony zewnętrznej rama to stalowy stelaż z ocynkowanych profili 20×20 oraz usztywniających ceowników aluminiowych 40×40. Całość może być malowana na dowolny kolor RAL. Segmenty żaluzjowe można montować zarówno do słupów stalowych jak i murowanych. Wykonujemy także automatyczne lub ręcznie otwierane bramy przesuwne i rozwierne z wypełnieniem żaluzjowym.
Firma Euromontaż umożliwia transport zamówionych ogrodzeń na terenie całego kraju oraz montaż w wybranych lokalizacjach. W przypadku dostaw bez montażu służymy wsparciem technicznym, tak aby instalacja ogrodzenia mogła przebiec bezproblemowo.
Skorzystaj z naszej oferty już teraz i zajrzyj na ALLEGRO lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji klikając w zakładkę kontakt Euromontaz

Ogrodzenia i Bramy – na tym się znamy!!!