Plany Euromontaz II kwartał 2016r

Hale stalowe
29 lutego 2016
1000 polubień na Funpage Euromontaż
14 lipca 2016

Plany Euromontaz na II kwartał 2016 w kategoriach bramy, ogrodzenia, konstrukcje stalowe

plany EuromontazJesteśmy już w trakcie trwania II kwartału 2016r. Podsumowując pierwsze 3 miesiące 2016 roku trzeba sobie jasno powiedzieć, że były mniej intensywne niż adekwatny okres 2015 r. Pomimo dobrej pogody branża w kategoriach ogrodzenia, bramy i konstrukcje stalowe budziła się ospale. Oczywiście nie zimowaliśmy w domach i pracy trochę było.
Na tą chwilę realizujemy kilka tematów dla klientów indywidualnych, właśnie zrobiliśmy bramy przesuwne na inwestycji rozbudowy Firmy PARTEX w Lubiczu jednak pozyskałemy dla Firmy Euromontaz kilka fajnych kontraktów. Wymieniam w kolejności przypadkowej.
1. Brama przesuwna 7m wjazdu dla Firmy Torbruk
2. Ogrodzenie osiedla budowanego przez Firmę PRES w Toruniu. Ok 300mb paneli ogrodzeniowych, automatyczna brama z częstotliwością otwierania do 500 cykli/dobę dzięki hydraulicznemu napędowi BFT LUX, furtki oraz przegrody między tarasami wypełnione deskami.
3. Ogrodzenie dla Firmy NITROCHEM w Bydgoszczy. Ok 400mb paneli ogrodzeniowych i brama ocynkowana i malowana proszkowo uwaga …. 12mb wjazdu!
4. 350mb ogrodzenia w Kruszwicy na Cukrowni wraz z bramą i furtką.
W kolejce czekają kolejne tematy
5. Osłony przeciwporażeniowe na moście kolejowym w Toruniu dopasowując tym samym część obiektu mostowego nad torowiskiem tramwajowym do obowiązujących dzisiaj przepisów.
Jest więc co robić, trzymajcie kciuki! 🙂